Narozeninové focení

Tento významný den, kdy májí nejmladší členové Vaší rodiny narozeniny, jistě oslavíte v rodinném kruhu. Fotografie z tohoto dne budou ještě po mnoho let krásnou připomínkou příjemně strávených chvil. Profesionální narozeninové fotografie od nás, mohou u vás doma viset i ve velkém formátu. V ateliéru můžeme na focení využít rekvizity, které jsou přímo pro tuto příležitost připravené. Narozeninový dort s krásnými číslicemi, které budou odpovídat věku vašeho dítěte.


Co si vzít s sebou a jak děti obléci?

Ateliér je vybaven různými rekvizitami, které je možné využít. S sebou vezměte různé oblečky ideálně barevně sladěné bez výrazných motivů, které by na fotce mohly rušit. Je lepší s sebou vzít více druhů oblečení, na místě se domluvíme, které oblečení bude nejvhodnější. Případně můžete vzít oblíbené hračky a to, co má Vaše dítě rádo a víte, s čím se bude cítit bezpečně. A hlavně dobrou náladu. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek či speciální přání, je lepší se raději domluvit předem. Vždy se snažím vyjít vstříc tak aby byl zákazník spokojený.

Pokud se děti budou fotografovat společně s rodiči, tak doporučujeme oblečení rodičů sladit s dětmi.

Focení bude probíhat ve Fotoateliéru ve Strakonicích.        Rezervace termínu přes email a po tel. domluvě.

BALÍČEK MINI

CENA 490,-

Cena zahrnuje:

  • v této ceně 15 min. fotografování (možnost zapůjčení šatů pro děti a maminky)

  • 3 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě

BALÍČEK MAXI

CENA 890,-

Cena zahrnuje:

  •  v této ceně 30 min. fotografování (možnost zapůjčení šatů pro děti a maminky)
  • 6 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě.

Částka je splatná ihned po focení. Další fotografie nad rámec balíčku 200,-Kč/ks. Prosím o včasný příchod. Stačí 2-3 minuty předem. Jednotlivá focení na sebe navazují, takže při zpoždění nelze focení prodloužit. Cena zahrnuje rekvizity k narozeninovému focení (balónky, výzdoba, aranž v barvě dle domluvy...) 

V ceně mini a maxi balíčku je uměly dort a aranž.

Pokud máte zájem o focení včetně zajištění "pravého" dortu, cena bude stanovena na základě individuální domluvy. 

Dortové (cake smash) narozeninové focení s "pravým" dortíkem (focení v ateliéru, 1 hodina focení/9 upravených fotografií v plném rozlišení v elektronické podobě. ). Pokud máte zájem o focení včetně zajištění dortu. Cena 2.200 Kč (včetně dortu). Cena 1.500 Kč (pokud si přinesete dort vlastní).

Už se na Vás moc těším!!