O mně


Jmenuji se Oxy, jsem maminkou úžasné slečny a mým bydlištěm je Strakonice. Zde mám i svůj plně zařízený atelier. Focení je moji láskou od malička. Moje zážitky z prvního vyvolávání fotek jsou tak nezapomenutelné, že ještě dnes se mi před očima vybaví téměř každý detail. Láska k fotografii se stupňovala s narozením mé dcery, kdy jsem chtěla zachytit každý důležitý okamžik. Vždy mě fascinovala ta chvíle, kdy mohu zachytit jedinečné a neopakovatelné momenty. 

V roce 2013 jsem si splnila svůj velký sen a pořídila si první zrcadlovku a začalo každodenní dobrodružství s cílem zachytit všechny vzpomínky, blbinky a emoce. Postupně jsem začala fotit kamarádky, jejich kamarádky atd. Až jsem, kde jsem. Jsem rodinná fotografka, ráda s citem a trpělivostí nafotím vaše děti, období těhotenství, čerstvě narozené miminko, starší miminko, prostě celou rodinu. Jsem trpělivá, na děti nespěchám, netlačím na pilu. Snažím se, abyste se cítili dobře a uvolněně a focení pro nás bylo zábavou. 

Fotím buď v ateliéru ve Strakonicích, kde využívám světlý prostor s dostatkem denního světla. Nebo fotím venku v přírodě, v pozdějších hodinách při západu slunce. Rodiny fotím v interiéru a exteriéru, ale děti jsou nejšťastnější venku a jsou víc přirozené.

Mám ráda cestování, miluji aktivní dovolenou, dlouhé výlety po okolních památkách nebo zajímavých místech, objevování autentické krajiny a jejich obyvatel. 

Jsem pořád na cestě sebezdokonalování, sleduji nové trendy a techniky. Absolvovala jsem několik workshopů a kurzů. Neustále se snažím vzdělávat, pracovat na nových trendech v newborn fotografii. Pro Vaše miminka neustále nakupuji nové rekvizity a snažím se držet nejnovější trendy. Focení pro mne není jen prací "od-do". V podstatě fotím neustále.

Pokud se Vám moje fotografie líbí, neváhejte mě kontaktovat. Focení věnuji hodně času a nejen focení, ale i úpravě fotografie a také vymýšlením pořád něčeho nového pro všechny, kteří přijdou ke mě na focení. Moc mne tato práce baví, našla jsem se v ní a dávám do toho opravdu srdce. Mám ráda přirozenost, jednoduchost a doufám, že to je znát i z fotek.